Volná místa

Obchod je to, oč tu běží (posilujeme náš obchodní tým)

Obvykle v inzerátech podobného ražení najdete spoustu nicneříkajících popisných vět. My se jim snažíme vyhnout, a proto se s Vámi, kteří máte obchod v krvi, rádi sejdeme a pohovoříme o Vašich představách a zkušenostech.

Co Vám můžeme slíbit:

hodně práce, zajímavé a firmami žádané produkty, zázemí stabilní české společnosti, odpovídající finanční ohodnocení (nepůjde to hned, ale ti šikovní po krátkém zapracování dosahují 30 - 45 tis. odměny ).

Co Vás čeká:

setkávání se stávající klientelou na základě předem domluvených schůzek ve svěřeném regionu.

Než zavřete tento inzerát, ujistěte se, že jste nám poslali své CV (jana.babkova@everesta.cz, do předmětu uvádějte OZ_kraj, kde žijete)

Odborný konzultant pro OPŽP, IROP, OPTAK

  • Máte praxi v oboru?
  • Nebojíte se práce a jste časově flexibilní?
  • Máte přehled v oblasti OPŽP, IROP či OPTAK?
  • Ovládáte práci na PC?
  • Jste držitelem řidičského oprávnění skupiny "B"?
  • Jste ochotní cestovat za klienty?
  • Nebojíte se zvednout telefon a zavolat klientovi?
  • Jste komunikativní a zodpovědní?

Pokud jste odpověděli ANO na všechny naše otázky, pak má smysl, abyste četli dál:

Nabízíme zázemí stabilní společnosti po celé ČR, zajímavé finanční ohodnocení, práci na HPP či DPP (záleží na Vás) a zaměstnanecké benefity. Nástup možný ihned.

Pokud čekáte málo práce a hodně peněz, pak na tento inzerát neodpovídejte. Pokud je tomu jinak, pak Vaše CV a motivační dopis posílejte na adresu: info@ecs-eurofinance.cz