Hradec Králové poprvé nadzdvihl víko své „krabice“

 

Konference Ven z krabice tentokrát zavítala do krásného města, kde se stéká Labe s Orlicí. Ano, právě univerzitní město Hradec Králové hostilo pokračování inspirativní konference s tématem CUKR A BIČ. Sladká, rázná, ale i pohodová atmosféra nás provázela celou konferencí. Bylo to skvělé!

Vše se odehrálo v úterý 21. října v kongresovém centru Aldis, kde také sídlí učebny a kanceláře společnosti Everesta, s.r.o. Po sladkém uvítaní a dobré kávě následoval program plný zajímavých řečníků, kteří se podělili s účastníky o svůj pohled na věc, o své vědomosti a životní příběhy.

Pánové Grundovi hovořili o rodinném podnikání a o zkušenostech a výhodách spolupráce s přáteli ve své firmě. PhDr. Jeroným Klimeš účastníky seznámil s tím, jak funguje lidský mozek a k čemu potřebujeme dopamin. Dále hovořil o lidských citech, které nejsme schopni směrovat, ovládat ani potlačit. Zkrátka byli jsme zasvěceni do tajů metody cukru a biče působící na lidské jednání a chování.

Pan Radomil Bábek, generální ředitel skupiny, představil Asociaci podnikatelů a manažerů s vírou, že i ostatním ve vedení firem záleží na podnikatelském prostředí v této zemi a společně dokážou prosadit pozitivní změny.

Po krátké pauze vystoupil pan Zdeněk Venera, trénér HC Pardubice a hovořil o cukru a biči při vedení sportovního týmu. Předkládal nám své zkušenosti hokejového hráče, manažera a také trenéra. Bylo to velice zajímavé, neboť nám sdělil zákulisní informace a metody, se kterými pracuje, aby dosáhl u svých hráčů lepších výsledků. Poslední přednáška dne „Ocelová pěst v sametové rukavičce“ popisovala, jak mohou majitelé a vrcholoví manažeři firem ovlivňovat motivaci svých zaměstnanců, formou odměn nebo trestů.

Děkujeme všem účastníkům konference a partnerům. Těšíme se opět na viděnou!

Fotografie z akce najdete zde.