Nový člen podnikatelské skupiny VZK Group - vítáme bfz o.p.s.

NAše mateřská společnost Everesta s. r. o., generální dodavatel řešení, oznamuje změny, které byly předmětem jednání v posledních měsících. Od září 2023 se novým členem podnikatelské skupiny VZK Group soustředěné kolem společnosti Everesta, s. r. o. stává společnost bfz o.p.s., která přechází do českých rukou od svých německých zakladatelů po téměř 20letém úspěšném fungování na vzdělávacím trhu v ČR.

 

„Cílem a smyslem bfz, op.s. zůstává zaměřovat se především na obecně prospěšné služby v oblasti odborného a akreditovaného vzdělávání v Česku, podporu pracovní adaptability a odborné vzdělávání v sociální oblasti, neboť sdílíme stejnou filozofii a cíl s dosavadním vedením," shodují se Pavlína Šlajsová a Ladislav Buček z Everesty, kteří společnost od září 2023 povedou. Společně s dosavadním ředitelem české centrály bfz Steffenem Steinkem věříme, že tento krok zajistí oběma společnostem další úspěšný rozvoj.

 

Spojením s bfz o. p. s. získává Everesta silnější pozici na českém trhu a otevírá se novým příležitostem. V rámci těchto změn bude moci dojít k rozšíření nabídky kurzů, programů a témat, aby lépe pokryly a rozšířily potřeby a zájmy klientů v sociální a zdravotní oblasti, oblasti rekvalifikací, ale také v segmentu dalšího osobnostního a profesního růstu. Tímto krokem se rozšíří i regionální záběr a společná pobočková síť pokryje celou republiku tak, aby zájemci o další vzdělávání našli v dojezdové vzdálenosti podporu našich pracovníků na regionálních ředitelstvích.

 

Tým zajišťující kurzy a odbornou podporu zůstává ze strany bfz téměř nezměněný, je zaručena kontinuita a zachování vysoké úrovně služeb a odbornosti pro klienty obou společnosti.

 

V souvislosti s touto transformací se společnost bfz o. p. s. také připravuje na představení nového názvu a loga, které ji bude ve spojení s Everestou nadále reprezentovat.